Gardena 8203 T200 Turbo Pop-Up Sulama Fıskiyesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Gardena 8203 T200 Turbo Pop Up Sulama Fıskiyesi

  Uygun sulama

  GARDENA Turbo odaklı Pop-up Yağmurlama T 200 bağlantısı ile 200 m² çimler kolayca ve rahatlıkla sulanabilir.Geniş alanları sulamak için, Turbo odaklı Pop-up Yağmurlama T 100 ve T 380 ve Pop-up Salınımlı Yağmurlama OS 140 ile birlikte monte edilebilir.

 • Hatta sulama

  Birkaç sprinkler değişik set sulama sektörleri kullanıldığında akış çeşitli oranlarda Dört değiştirilebilir memeler bile su dağıtımı sağlar.

 • Çeşitli alan boyutları için

  Alanın büyüklüğü sulanacak bağlı olarak, yağmurlama aralığı değişken 8 m 5 arasında ayarlanabilir.

 • Kademesiz ayarlanabilir sektör ayarı

  Sulanacak sektör sonsuz 25 ile 360 ??° arasında ayarlanabilir.

 • Anti-vandal koruma

  Hafıza fonksiyonu sayesinde, yağmurlama otomatik sprinkler kasten açık olduğu zamanlarda bile, önceden belirlenmiş sektörüne geri döner. Bu hak, alanı her zaman sulanan olduğunu garanti eder.

  Alan kapsamı80-200 m² / 861,11-2152,78 kare ft
  Sprey Ø Aralığı5-8 m / 16,4-26,25 ayak
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.
Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade ve değişimlerde eğer ürün hatalı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla hatayı gösteren yazılı kağıt ve fatura ile beraber satıcıya gönderilir. Eğer ürün hasarlı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla kargo şirketinden tutanak tutularak satıcıya gönderilir. Eğer üründe herhangi hasar veya hata yok ise kargo ücreti alıcıya yani müşteriye ait olmak şartıyla faturası ile beraber satıcıya gönderilir. Aksi takdirde gönderilen ürünler firma tarafından kabul edilmeyecektir.

Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Yükleniyor...