Gardena 18604 Hortum Makarası RollUp S 15 mt

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Gardena 18604 Hortum Makarası RollUp S 15 mt

Küçük bahçenizi sularken maksimum hareket özgürlüğü için Bahçe Hortumu Kutusu RollUp S

Her zaman harekete hazır sulama: GARDENA Bahçe Hortumu Kutusu Toplayıcı S, sıradan bir hortum saklama kutusu değildir. Bu iyi tasarlanmış hortum kutusuyla bahçenizi ne kadar zahmetsizce sulayabildiğinize şaşıracaksınız. Küçük bahçenizi kolayca sulayabilir ve maksimum hareket özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Sağlam bir metal çivi üzerinde durur, yani onu duvara zarar vermeden bahçenizin herhangi bir yerine kurabilirsiniz. Zemin çivisi, bir montaj çubuğu kullanılarak zemine vidalanır ve bu nedenle son derece stabildir.
 
Kullanım için bahçe hortumunu maksimum 15 metreye kadar uzatmanız yeterlidir ve hemen sulamaya başlayabilirsiniz. Yerleşik kısa kilitleme noktaları, zahmetsiz kullanım sağlar ve hortumu istenen uzatma uzunluğunda otomatik olarak sabitler. Yenilikçi tasarımı sayesinde, hortum kutusu 360° döndürülebilir ve bahçenizin her köşesine ulaşabilirsiniz. Hortum kutusu, sulama yaparken hareketlerinizi takip eder ve su hortumunun bükülmesini veya dolaşmasını engeller.
Özellikler
Dahil Edilen Bileşenler1x Bahçe Hortumu Kutusu RollUp S, 1x Spike dahil. Montaj Yardımı, 1x 1.5m Bağlantı Hortumu, 3x Musluk Bağlantısı, 2x Hortum Bağlantısı, 1x Su Durdurucu, 1x Temizleme Başlığı, 1 x Kapak
hortum uzunluğu15 m
Hortum Çapı11 mm
Donmayı önlemeEvet
Garanti5 yıl

Sıfır karışıklık için zahmetsiz geri çekme

Pratik kısa kilitleme noktaları sayesinde hortum istenilen uzunlukta otomatik olarak yerine kilitlenir. Hafif bir çekme ile kilit açılır ve bir yay sayesinde hortum otomatik ve eşit şekilde sarılır. RollControl teknolojisi, geri çekmenin yavaş ve kontrollü olmasını sağlar. Entegre hortum kılavuzu, hortumu bükmeden veya düğümlemeden eşit bir geri çekme sağlar.

Güçlü ve kararlı

Hortum kutusunun zemin sivri ucu basitçe toprağa çevrilir ve zeminde son derece sağlam bir tutuş sağlar. Kurulum, kullanımdan sonra zemin çivisinde saklanabilen bir montaj çubuğu ile kolaylaştırılmıştır.

Hemen kullanıma hazır

Bahçe Hortumu Kutusu RollUp S, 15 metre uzunluğunda kaliteli bir hortum, gerekli tüm Orijinal GARDENA Sistemi ve bağlantı elemanları, iki farklı püskürtme jet seçeneğine sahip bir püskürtücü ve kurulum aksesuarları ile birlikte gelir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.
Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade ve değişimlerde eğer ürün hatalı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla hatayı gösteren yazılı kağıt ve fatura ile beraber satıcıya gönderilir. Eğer ürün hasarlı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla kargo şirketinden tutanak tutularak satıcıya gönderilir. Eğer üründe herhangi hasar veya hata yok ise kargo ücreti alıcıya yani müşteriye ait olmak şartıyla faturası ile beraber satıcıya gönderilir. Aksi takdirde gönderilen ürünler firma tarafından kabul edilmeyecektir.

Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Yükleniyor...