Gardena 18411-20 Spiral Hortum Seti 7.5 mt

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Gardena 18411-20 Spiral Hortum Seti 7.5 mt

Küçük bahçeler ve teraslar için idealdir 

Spiral Teras Hortumu 7.5 metre uzunluğundadır ve özellikle küçük bahçeler, balkonlar ve teraslar için uygundur. 

Entegre kelepçe 

Hortum konektörü, hortumun az yer kaplayacak şekilde muhafaza edilmesini sağlayan sağlam, entegre bir kelepçe ile donatılmıştır. Kanıtlanmış kalitesinin sonucu olarak, kelepçe, hortum ve musluk bağlantısı çok sağlamdır – her şey birbirine mükemmel şekilde uygundur ve su geçirmez. 

Pratik Düzeltme, Geri Getirme Kuvveti 

Kullanıldıktan sonra hortum orijinal şekline geri döner. Çaba gerektiren, zor sarma ve sargıyı çözme işlemlerine artık gerek kalmadı. 

Açıklama

Entegre kelepçeli spiral hortum seti

GARDENA Spiral Teras Hortumu çatı bahçelerini veya balkonları basit ve uygun şekilde sulamanın mükemmel çözümüdür. 7.5 metre uzunluğundadır. İlk durumuna getirme/düzeltme kuvveti sayesinde kullandıktan sonra hortum ilk hareket noktasına geri çekilir. Zahmetli sarma ve çözme işlemlerine artık ihtiyaç yoktur. Entegre kelepçesi muhafaza edilirken az yer kaplamasını sağlar ve hortumu her zaman kullanmaya hazır durumda tutar. GARDENA Spiral Teras Hortumu dişli musluk konektörü ve püskürtme ucunu içeren pratik tam bir set halindedir.

Teknik Özellikler
Bağlantılarla ayarlama : 1 x Su Durdurucu,
                                   1 x Hortum Bağlantısı,
                                   1 x Musluk Bağlantısı,
                                   1 x Adaptör 
Hortum Uzunluğu :       7.5 m
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.
Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.


GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade ve değişimlerde eğer ürün hatalı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla hatayı gösteren yazılı kağıt ve fatura ile beraber satıcıya gönderilir. Eğer ürün hasarlı ise kargo ücreti satıcıya ait olmak şartıyla kargo şirketinden tutanak tutularak satıcıya gönderilir. Eğer üründe herhangi hasar veya hata yok ise kargo ücreti alıcıya yani müşteriye ait olmak şartıyla faturası ile beraber satıcıya gönderilir. Aksi takdirde gönderilen ürünler firma tarafından kabul edilmeyecektir.

Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Yükleniyor...